Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

       Ets Global Marketing olarak , Çorap üretim sektöründe üretim yapan her ölçekte üreticiye dünya ile aynı anda yenilenen teknolojiyi sunmayı ve sektörün önde gelen makine üreticilerinin kullandığı orjinal yedek parçaları en uygun fiyata müşterilerine sunmayı servis etmeyi amaçlamaktayız.

     Tüm dünyada aktif satış ekibimiz ile işletmelerin ihtiyacı olan başta çorap makineleri ve ekipmanları olmak üzere bütün çorap sektörüne yönelik ihtiyaçları uygun fiyatlar ve satış sonrası destek hizmetleri ile sunmaktayız.

      Sektörde kendi branşlarında uzman operasyon ve teknik kadromuz ile her işletmeye özel  sorunları detaylı olarak analiz ederek, raporlama ve çözüm önerileri sunarak, müşterilerine özel ( customized ) hizmet vermektedir. Teknik kadromuz ,  ''Tasarım, Teknik servis, Elektronik servis, Enerji tüketim kontrolleri'' alanlarında işletmelerin ellerindeki makine ve ekipmanları en verimli şekilde kullanmalarına katkı sağlamak amacıyla çalışmaktadır.

Vizyonumuz:  Türkiye'de çorap sektöründe makine ve yedek parça ürünlerinde en hızlı ve iyi hizmeti vermek

Misyonumuz : Çorap dünyasındaki tüm üreticilere 7/24 hizmet anlayışı ile çözüm ortağı olmak 

Değerlerimiz: 

  • Büyük düşünüp, küçük hareket etmek: Küçük bir ekpiple büyük potansiyelli iş süreçlerini tamamlamak
  • Tutkuyla Hizmet: Sürekli yaşayan tekstil sektöründe, her an hizmet verebilecek yeterlilikte olmak
  • Süreklilik: Şartlar ve koşullar ne olursa olsun, ekip olarak devamlılığı yakalamak
  • Mütevazi Özgüven: Kendi alanında sektörün en tecrübeli uzmanları ile müşterilerinin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek